AIM TRIATHLON Li-Ion 48V TC5207-16 Akku 416Ah 21,55kWh
EXW Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2019
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Buch am Erlbach Almanya
Ticari araç AIM TRIATHLON Li-Ion 48V TC5207-16 Akku 416Ah 21,55kWh
more Images
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Ticari araç
Üretici:
AIM TRIATHLON
Modeli:
Li-Ion 48V TC5207-16 Akku 416Ah 21,55kWh
Üretim yılı:
2019
Koşul:
ikinci el
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Konum:
Am Schulfang 8, 84172 Niedererlbach, Deutschland Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
Toplam ağırlık:
675 kg
Boş ağırlık:
675 kg
Toplam uzunluk:
825 mm
Toplam genişlik:
520 mm
Toplam yükseklik:
620 mm
Renk:
gümüş
Yakıt:
elektrik
Yakıt türü:
elektrikli
Pil kapasitesi:
416 Ah
Çıkış voltajı:
48 V
Açıklama
Forklift battery 48V TC5207-16 Battery 416Ah / 21.55kWh 100% Replacement for: 48V 4PzS500 Year of manufacture: 2019 Dimensions (LxWxH): 825mm x 520mm x 620mm Weight approx. 675kg Capacity test (C5 discharge test) 100% REMA 320A connector With display Next service due on 01.12.2026 No usage limitation Guaranteed 4000 charging cycles Standalone system – no CAN BUS system required Integrated fire suppression system Charger optional: 300A with 400V/63A or 100A 400V/16A