AWEA BM-1400
Koşul
Kullanılan
Konum
Brügg İsviçre
4 eksenli işleme merkezi AWEA BM-1400
more Images
YouTube video
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
4 eksenli işleme merkezi
Üretici:
AWEA
Modeli:
BM-1400
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Satıcının konumu:
Industriestrasse 22, 2555 Brügg, İsviçre İsviçre
A216-06168
Referans No.:
022743
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
AWEA BM-1400, hassasiyet, yüksek doğruluk ve güvenilirlik üzerine tasarlanmış 4 eksenli işleme merkezidir. Tabla 1500×800 mm; hareketler X1400 mm, Y800 mm, Z700 mm. Takım tutucu ISO 40, 0–12000 dev/dak (kademesiz), bağlantı 50Hz 3x400V, toplam güç 40 kVA; ağırlık ≈12000 kg; boyutlar U4800×G2850×Y3100 mm. Aksesuarlar: Takım tutucu seti, 40 bar yüksek basınçlı soğutma sistemi, talaş konveyörü, 4. eksen bölücü, elektronik el çarkı, RS‑232, durum lambası. Dar toleranslara ulaşır; otomotiv, havacılık, medikal teknoloji, saatçilik ve takım tezgahı endüstrileri için tipiktir.