Behringer HBP 263 A – Raskaan sarjan automaattinen vannesaha (vuosimalli 2007)
Saha on huippuluokan kunnossa ja varustettu erikoisvarustein.
Tervetuloa katsomaan paikan päälle!
Tärkeimmät ominaisuudet ja varusteet:
Automatiikka käynnistys laserilla: Nopeuttaa asetuksia merkittävästi (katso video kohdassa 0:55).
Taajuusmuuttaja (VFD): Portaattomasti säädettävä sahanterän nopeus (ei kuluvia variaattorihihnoja).
Lastunkuljetin: Pitää työalueen automaattisesti puhtaana.
Terän puhdistusharja: Pidentää terän ikää ja parantaa leikkuujälkeä.
Turvaominaisuudet: Kattava suojaus terän kiilautumisen, katkeamisen ym. varalta.
Huoltohistoria:
Ohjauspaneeli ja sähköjärjestelmät
Terän ohjaimet
Gedsyv Arnepfx Aagsit
Kaikki öljyt vaihdettu (vaihteistosssa Shellin täysin synteettinen öljy = pidennetyt huoltovälit).
Kaikki suodattimet vaihdettu.
Tekniset tiedot:
Leikkuukapasiteetti 90° (pyöreä / neliö) 260 mm / 260 x 260 mm
Leikkuukapasiteetti 90° (latta) 300 x 260 mm
Leikkuunopeus (portaaton) 20–120 m/min
Sahanterän mitat 4 640 x 34 x 1,10 mm
Sahan moottoriteho 3,00 kW
Kokonaistehontarve 8,00 kW
Min. leikkuupituus / halkaisija 10 mm / 15 mm
Koneen paino n. 2 000 kg
Mitat (P x L x K) n. 2,60 x 1,60 x 1,90 m
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Huoltohistoria:
Terän ohjaimet
Gedsyv Arnepfx Aagsit
Kaikki suodattimet vaihdettu.
Tekniset tiedot:
Sahan moottoriteho 3,00 kW
Kokonaistehontarve 8,00 kW
Koneen paino n. 2 000 kg
Tedarikçi
Not: Ücretsiz kaydolun veya giriş yapın, tüm bilgilere erişmek için.
Beri kayıtlı: 2024
84 çevrimiçi ilan
İstek gönder
Telefon & Faks
+358 44 5... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Rödermark
2.411 km
Çift kolonlu, yatay otomatik şerit testere
BEHRINGERHBP 263 A
BEHRINGERHBP 263 A