CHIRON FZ18WCHIRON
FZ18W
CHIRON FZ18W
CHIRON
FZ18W
Üretim yılı
2019
Koşul
Kullanılan
Konum
İtalya
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- CHIRON FZ18W
- Üretici:
- CHIRON
- Modeli:
- Üretim yılı:
- 2019
- Koşul:
- işlem için hazır (kullanılmış)
- Çalışma saati:
- 13.572 h
Fiyat ve Konum
- Konum:
- , İtalya
Çağrı
Teknik detaylar
- X ekseni hareket mesafesi:
- 800 mm
- Y ekseni hareket mesafesi:
- 530 mm
- Z ekseni hareket mesafesi:
- 450 mm
- Kontrolör üreticisi:
- FANUC
- Kontrolör modeli:
- 31i-B5
- Maksimum mil hızı:
- 12.000 dev/dak
- Mil motoru gücü:
- 22.000 W
- Alet ağırlığı:
- 8.000 g
- Eksen sayısı:
- 5
Teklif detayları
- Liste kimliği:
- A209-93802
- Referans No.:
- IT-MIL-CHI-2019-00002
- Son güncelleme tarihi:
Açıklama
• Eksen sayısı: 5 (X, Y, Z + palet/döner tabla üzerinden 2 döner eksen)
• İş mili:
• AC iş mili motoru: 7,5 kW (%100 görev), 22,0 kW (%10 görev)
• Maksimum tork: 140 Nm
• Konik: HSK-A63 (DIN 69893)
• Delme kapasitesi: Ø 42 mm
• Kılavuz çekme kapasitesi: M30
Gedpfx Ahsyaz Emskebl
• Frezeleme kapasitesi: 500 cm³/dak (çelik E355)
• Takım değiştirici:
• Tip: Tamamen kapalı zincir magazini
• Kapasite: 70 alet
• Maksimum takım Ø: 78 mm (serbest bitişik konumlarla 160 mm)
• Maksimum takım uzunluğu: 380 mm
• Maksimum şarjör yükü: 240 kg
• Takım değiştirme süresi: ~0,9 sn
• Çipten çipe süre: ~2,6 sn
• İlerleme hızları ve dinamikleri:
• Hızlı travers (X/Y/Z): 75 m/dak
• Hızlanma: 0.6 - 1.2 - 1.4 g
• Sürücüler: Mutlak ölçüm sistemine sahip doğrudan dijital sürücüler
• Makine fonksiyonları/yardımcıları:
• Çalışma alanı ve demirbaşların otomatik yıkanması
• Otomatik merkezi gres yağlama
• Hidrolik ünite: 200 bar
• 0,01 µm'ye kadar filtreleme ile basınçlı hava işleme
• Makine bileşenleri için soğutma ünitesi
• Ölçme, izleme, yazılım:
• FANUC 3D çarpışma kontrolü
• Takım izleme ve kardeş takım yönetimi
• Elektrik ve arayüzler:
• Ethernet RJ45, USB, PCMCIA
• Uzaktan teşhis: CHIRON remoteLine
• Veri izleme ve OEE: CHIRON dataLine
• Uyumluluk: CE
Ek ekipman (robotlar, otomasyon, çevre birimleri)
• Otomasyon/paletleme:
• Otomatik palet değiştirici IWV 0°/180° (değişim süresi ~3,5 sn)
• Döner tabla ATU 200, 2 adet
• Konumlandırma doğruluğu/tekrarlanabilirliği: ±5″
• Maksimum sıkma torku: 1.200 Nm
• Taraf başına maksimum yük (APC): 250 kg
• Paletler arasında maksimum ağırlık farkı: 0 kg
• Soğutma sıvısı ve talaş yönetimi:
• İş mili içinden soğutma sıvısı (yatkınlık)
• 30 bar'a kadar yüksek basınçlı soğutma sıvısı sistemi
• Soğutma sıvısı filtrasyonu: Tambur filtre TPF 350 S (50 µm)
• Talaş konveyörü: Menteşeli kayış
• Soğutma sıvısı deposu: 230 L
• Pompa: 250 L/dak @ 1,4 bar
• Problama/araç kontrolü:
• Renishaw RLP40Q probu (yatkınlık)
• Lazer takım kırılma kontrolü (Tek F1000)
• İş mili:
• Maksimum tork: 140 Nm
• Konik: HSK-A63 (DIN 69893)
• Delme kapasitesi: Ø 42 mm
Gedpfx Ahsyaz Emskebl
• Takım değiştirici:
• Kapasite: 70 alet
• Maksimum şarjör yükü: 240 kg
• Çipten çipe süre: ~2,6 sn
• Hızlanma: 0.6 - 1.2 - 1.4 g
• Hidrolik ünite: 200 bar
• Ölçme, izleme, yazılım:
• FANUC 3D çarpışma kontrolü
• Elektrik ve arayüzler:
• Ethernet RJ45, USB, PCMCIA
• Uyumluluk: CE
• Otomasyon/paletleme:
• Döner tabla ATU 200, 2 adet
• Soğutma sıvısı deposu: 230 L
• Pompa: 250 L/dak @ 1,4 bar
• Problama/araç kontrolü:
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Gussago
2.183 km
Chiron FZ18W
ChironFZ18W
ChironFZ18W
Küçük ilan
Lipie
1.856 km
İşleme merkezi
CHIRONFZ18 W
CHIRONFZ18 W
Almanya
CHIRON FZ 18 W
CHIRONFZ 18 W
CHIRONFZ 18 W