Festo DMM-16-20PA
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Kompakt silindir Festo DMM-16-20PA
more Images
Festo DMM-16-20PA
Festo DMM-16-20PA
Festo DMM-16-20PA
Festo DMM-16-20PA
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Kompakt silindir
Üretici:
Festo
Modeli:
DMM-16-20PA
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, Deutschland Almanya
A422-8591
Referans No.:
23823
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Pnömatik silindir, hava silindiri, standart silindir, sıkıştırma silindiri
-strok: 20 mm
-Piston çapı: 16 mm
-Piston kolu: 6 mm