Festo DN-40-160-PPV
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Pnömatik silindir Festo DN-40-160-PPV
more Images
Festo DN-40-160-PPV
Festo DN-40-160-PPV
Festo DN-40-160-PPV
Festo DN-40-160-PPV
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Pnömatik silindir
Üretici:
Festo
Modeli:
DN-40-160-PPV
Koşul:
iyi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, DE Almanya
A179-6420
Referans No.:
4423
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Pnömatik silindir, hava silindiri, pnömatik piston, hava pistonu
-Strok: 160 mm
-Piston çapı: mm
-Piston mili: 16 mm (bağlantı M 12 x1,5 diş)
Gijdeb A Imfepfx Ahkjt
-Toplam uzunluk: 320 mm
-Toplam uzunluk (çıkık halde): 480 mm