Festo DN-80-400-PPV
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Pnömatik silindir Festo DN-80-400-PPV
more Images
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Pnömatik silindir
Üretici:
Festo
Modeli:
DN-80-400-PPV
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Satıcının konumu:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Almanya Almanya
A342-9931
Referans No.:
18768
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Pnömatik silindirler, hava silindirleri, standart silindirler, sıkma silindirleri -Üretici: Festo -Tip: DN-80-400-PPV -Piston: Ø 80 mm -Strok: 400 mm -Basınç: max. 12 bar -Pnömatik sönümleme: her iki tarafta ayarlanabilir -Adedi: 1x mevcut -Fiyat: parça başına -Ebatlar: 97/97 / H675 mm -Ağırlık: 8,3 kg