Festo DNC-40-160-PPV-A
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Pnömatik silindirler Festo DNC-40-160-PPV-A
more Images
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Pnömatik silindirler
Üretici:
Festo
Modeli:
DNC-40-160-PPV-A
Koşul:
iyi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, DE Almanya
A411-9549
Referans No.:
23277
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Pnömatik silindirler, hava silindirleri, standart silindirler, sıkma silindirleri -Festo tipi: DNC-40-160-PPV-A -Piston: Ø 40 mm -Strok: 160 mm -Maks. Basınç: 12 bar -Boyutlar: 325/55 / H55 mm -Ağırlık: 1,5 kg