Festo DNC-50-80PPV-A
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Pnömatik silindirler Festo DNC-50-80PPV-A
more Images
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Pnömatik silindirler
Üretici:
Festo
Modeli:
DNC-50-80PPV-A
Koşul:
ikinci el
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Satıcının konumu:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Almanya Almanya
A423-3090
Referans No.:
23857
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Yuvarlak silindir, pnömatik silindir, standart silindir, hava silindiri, pnömatik damga, hava damgası -Strok: 80 mm -Piston çapı: 50 mm -Piston kolu: 20 mm -En konum tamponlama: her iki tarafta ayarlanabilir -Maks. Basınç: 12 bar -Ebatlar: 300/64 / H64 mm -Ağırlık: 1.95 kg