DNU-80-570-PPV-A
Pnömatik silindirler
Festo
DNU-80-570-PPV-A
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede
Makineye ait bilgiler
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
- Konum:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A483-1374
- Referans No.:
- Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Pnömatik silindir, hava silindiri, pnömatik piston, hava pistonu
- Üretici: Festo, standart silindir tipi DNU-80-570-PPV-A
Godpfefxrfrox Ahksbl
- Stroke: 570 mm
- Piston: Ø 80 mm
- Piston kolu: Ø 25 mm/M20x1,5
- Ölçüler: 785/95/Y95 mm
- Ağırlık: 7 kg
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
Godpfefxrfrox Ahksbl
- Stroke: 570 mm
- Piston: Ø 80 mm
- Piston kolu: Ø 25 mm/M20x1,5
- Ölçüler: 785/95/Y95 mm
- Ağırlık: 7 kg
İstek gönder
Telefon & Faks
+49 4402 ... ilanlar
Bu reklamlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Wiefelstede
2.602 km
Pnömatik silindirler
FestoDNU-80-570-PPV-A
FestoDNU-80-570-PPV-A
Küçük ilan
Salach
2.301 km
Çift kolonlu pres - Hidrolik
HYDRAPHPDb 250 (CE)
HYDRAPHPDb 250 (CE)
Jettingen
Hidrolik baskı makinesi
HYDRAPHPDZb 250
HYDRAPHPDZb 250
Lineer tahrik strok uzunluğu 2480 mm