GSL German Standard Lift E030ZM50479 Hub 440 mm
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Hidrolik silindir GSL German Standard Lift E030ZM50479 Hub 440 mm
more Images
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Hidrolik silindir
Üretici:
GSL German Standard Lift
Modeli:
E030ZM50479 Hub 440 mm
Koşul:
iyi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, DE Almanya
A803-0939
Referans No.:
30009
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Hidrolik silindir, destek silindiri, hidrolik piston, baskı pistonu, devirmeli silindir
- Üretici: GSL (German Standard Lift), hidrolik silindir strok 440 mm
- Tip tanımı: E030ZM50479
- Piston kolu: Ø 30 mm
- Bağlantı: Ø 24 mm, fotoğraflara bakınız