HAAS GmbH HSZ-V1600 S
Üretim yılı
2004
Koşul
Kullanılan
Konum
Mannheim Almanya
Çekiçli değirmen HAAS GmbH HSZ-V1600 S
more Images
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
HAAS GmbH HSZ-V1600 S
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Çekiçli değirmen
Üretici:
HAAS GmbH
Modeli:
HSZ-V1600 S
Üretim yılı:
2004
Koşul:
mükemmel (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Konum:
Edinger Riedweg 18, 68219 Mannheim, Deutschland Almanya
Açıklama
Tahrik gücü: 250 kW
Gedpfx Aeuqyr Ejhkjit
Rotor uzunluğu: 1600 mm
Rotor çapı: 1200 mm
Giriş açıklığı: 1500 x 750 mm / 1500 x 600 mm