Jungheinrich EFG 115 SP G+E 115-550DZ
Başlangıç fiyatı KDV dahil değil
Üretim yılı
2019
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
D- Eckental Almanya
Elektrikli 3 tekerlekli forklift Jungheinrich EFG 115 SP G+E 115-550DZ
more Images
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Elektrikli 3 tekerlekli forklift
Üretici:
Jungheinrich
Modeli:
EFG 115 SP G+E 115-550DZ
Seri numarası:
FN609833
Üretim yılı:
2019
Koşul:
ikinci el
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Çalışma saati:
1.633 h
Fiyat ve Konum
Kiralık:
mümkündür
Satıcının konumu:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Almanya Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
Yük kapasitesi:
1.500 kg
Kaldırma yüksekliği:
5.500 mm
Serbest kaldırma:
1.805 mm
Yakıt türü:
elektrikli
Direk tipi:
triplex
Inşaat yüksekliği:
2.355 mm
Fork taşıyıcı genişliği:
980 mm
Çatalların uzunluğu:
1.150 mm
Boş ağırlık:
3.293 kg
Toplam uzunluk:
1.785 mm
Çekiş tipi:
Elektro
Inşaat genişliği:
990 mm
Teklif detayları
Liste kimliği:
A219-14523
Referans No.:
347
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Şasi numarası: FN609833
Yük merkezi: 500 mm
Çatal genişliği: 100 mm
Çatal kalınlığı: 40 mm
ISO Sınıfı: ISO Sınıf 2 = 1.000 - 2.500 kg
Gbjdpfx Ahoy R E R Nskol
Direk tipi: Triplex
Teknik Durumu: çok iyi
Ön lastik türü: Süper Elastik
Ön lastik ölçüsü: 18x7-8
Ön lastik durumu: %80 - 100
Arka lastik türü: Süper Elastik
Arka lastik ölçüsü: 18x7-8
Arka lastik durumu: %40 - 60
Akü voltajı: 24V