Laser Cleaner / Reinigungsmaschine RST-FLC-2000W / 3000W
Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2025
Koşul
Yeni
Konum
Leipzig Almanya
Lazer temizleyici Laser Cleaner / Reinigungsmaschine RST-FLC-2000W / 3000W
more Images
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Lazer temizleyici
Üretici:
Laser Cleaner / Reinigungsmaschine
Modeli:
RST-FLC-2000W / 3000W
Üretim yılı:
2025
Koşul:
yeni
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
Beuchaer Str. 2, 04318 Leipzig, Deutschland Almanya
Açıklama
Teknik parametre
Gjdewznqgepfx Ahkjbl
Ürün stili: RST-FLC-2000W/3000W
Lazer: Raycus fiber lazer
Lazer gücü: 2000W / 3000W
Lazer dalga boyu: 1064nm
Frekans: 10-50KHz
Soğutma yöntemi: Su soğutma
Soğutma suyu: Deiyonize su
Su sıcaklığı: 23-26°C
Net ağırlık: 160kg (2000W) / 200kg (3000W)
Boyutlar: 98 x 122 x 143 cm
Toplam güç: 2000W / 3000W
Tarama genişliği: 10-80mm
Kullanım şekli: El tipi veya otomatik
Çalışma sıcaklığı: 0-40°C
Fiyat
Fiber lazer temizleme makinesi RST-FLC-2000W/3000W
Bağlantı: 230V / 380-400V - 3 faz 50Hz