CBR 730 L1850
Manitou CBR 730 L1850
Üretim yılı
2020
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Crailsheim Almanya
CBR 730 L1850 Manitou CBR 730 L1850
more Images
Manitou CBR 730 L1850
Manitou CBR 730 L1850
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
CBR 730 L1850
Üretici:
Manitou
Modeli:
CBR 730 L1850
Üretim yılı:
2020
Koşul:
ikinci el
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Kiralık:
mümkündür
Konum:
Crailsheim Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
Toplam ağırlık:
330 kg
Toplam yükseklik:
790 mm
Toplam uzunluk:
1.000 mm
Toplam genişlik:
1.850 mm