Trimwex SL-HPR3-1000-100
Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2018
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Baja Macaristan
Hidrolik pres Trimwex SL-HPR3-1000-100
more Images
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Hidrolik pres
Üretici:
Trimwex
Modeli:
SL-HPR3-1000-100
Seri numarası:
B24271F/01
Üretim yılı:
2018
Koşul:
yeni gibi (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
Szegedi út-94, 6500 Baja, Magyarország Macaristan
Açıklama
Çalışma uzunluğu: 3000 mm
Çalışma genişliği: 1000 mm
Yapıştırıcı kalınlığı: 20 – 100 mm
Kat sayısı: 3
Manuel döndürme
Baskı, tek taraflı hidrolik silindir tarafından uygulanır
Kat başına silindir sayısı: 6
Baskı silindirleri sabittir
Silindir tipi: Ø 40 x 150 mm
Özgül basınç: 6 kg/cm²
Kat başına baskı aparatı sayısı: 3
Her baskı aparatı pnömatik silindir ile donatılmıştır
Pnömatik silindir tipi: Ø 50 x 75 mm
Her baskı aparatı kendi hava giriş/çıkış vanasına sahiptir
Basınç regülatör ile ayarlanabilir
Hidrolik ünite
Gbjdpfxoy Rruuj Ahkel
Pompa akış hızı: 5,8 l/dakika
Hidrolik motor gücü: 2,5 kW
Hidrolik motor maksimum basıncı: 30 – 160 bar