E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
Hidrolik silindir
GSL German Standard Lift
E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede
Makineye ait bilgiler
- Makine tanımı:
- Hidrolik silindir
- Üretici:
- GSL German Standard Lift
- Modeli:
- E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
- Koşul:
- iyi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
- Konum:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A183-47741
- Referans No.:
- Son güncelleme tarihi:
Açıklama
-Üretici: GSL (Alman Standart Kaldırma), hidrolik silindir stroku 280 mm
-Tip: E030ZM60279 T18
-Piston çubuğu: Ø 30 mm
Godpfjvt S A Sex Ahksbl
-Kayıt. Ø19mm
-Boyut: 395/83/H70 mm
-Ağırlık: 4,4 kg
Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.
-Tip: E030ZM60279 T18
-Piston çubuğu: Ø 30 mm
Godpfjvt S A Sex Ahksbl
-Kayıt. Ø19mm