Intermac WL-10100DG
Sabit fiyat KDV dahil değil
Koşul
Kullanılan
Konum
Wiefelstede Almanya
Pozisyon Tarayıcı Intermac WL-10100DG
more Images
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Intermac WL-10100DG
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Pozisyon Tarayıcı
Üretici:
Intermac
Modeli:
WL-10100DG
Koşul:
iyi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
26215 Wiefelstede, DE Almanya
A179-9527
Referans No.:
9692
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Pozisyon tarayıcı, lazer, barkod tarayıcı
Godpfob A Sniox Ahkobl
-Gerilim: 230 VAC 50 Hz 110 mA
-Sekonder: 10 V 1000 mA 10 VA