Okuma L300-MW
EXW Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2016
Koşul
Kullanılan (çalışmıyor)
Konum
Iași Romanya
Yatay torna Okuma L300-MW
Yatay torna Okuma L300-MW
Yatay torna Okuma L300-MW
more Images
Okuma L300-MW
Okuma L300-MW
Okuma L300-MW
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Yatay torna
Üretici:
Okuma
Modeli:
L300-MW
Seri numarası:
MW144
Üretim yılı:
2016
Koşul:
onarım gereklidir (kullanılmış)
Işlevsellik:
çalışmıyor
Fiyat ve Konum
A205-52800
Referans No.:
T12
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
Caracteristici tehnice:
Zona de lucru
# Diametru maxim de strunjire: 300 mm
# Lungime maximă a piesei: 276 mm
# Cursă axă X: 250 mm / Viteză rapidă pe X: 24 m/min
# Cursă axă Z: 460 mm / Viteză rapidă pe Z: 24 m/min
# Cursă axă W: 520 mm / Viteză rapidă pe Z: 24 m/min
Broșă principală
# Dimensiune broșă: A2-8
# Viteză maximă: Stânga 3000 rpm
# Putere la 100% ED: Stânga - 15 kW / Dreapta - 7,5 kW
# Diametru maxim pe banc: 520 mm
# Precizie indexare axă C: 0,001 [°]
# Capacitate bară: broșă stângă - 80 mm / broșă dreaptă - 53 mm
Contra-broșă
# Turații broșă: 6000 [rpm]
# Diametru maxim bară: 53 [mm]
# Cursă: 520 [mm]
Post scule cu scule motorizate
# Interfață scule: interfață Okuma
Giodpfx Ajxxidasagst
# Număr poziții: 12 poziții pe revolver inferior, toate pozițiile motorizate
# Turație maximă: 4500 rpm, putere motor frezare: 4,5 kW
Echipament electric
# Tensiune de operare: 400Vx3
# Putere instalată: 22,5 kVA
Dimensiuni
# Dimensiunea utilajului (L×l×h): 3200 × 2200 × 1900 mm; Greutate: 5500 kg
Caracteristici și capabilități principale:
# Comandă CNC: OSP-P300L-R
# Transportor extracție șpan
# Sistem de protecție la incendiu
# Sistem de măsurare sculă (Q SETTER)
# Sistem detecție piesă contra-broșă: Manometre presiune aer comprimat joasă
# Sistem de răcire broșă
# Documentație: Electronică disponibilă / Tipărită disponibilă
OPȚIONAL
Alimentator bară: TOP Automazione model: FU 352
# Alimentator bară (L×l×h): 3500 × 800 × 1200 mm; Greutate: 1500 kg