Prodeco E60 Eco
Koşul
Yeni
Konum
Naprawa Polonya
Talaş briket makinesi Prodeco E60 Eco
more Images
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Prodeco E60 Eco
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Talaş briket makinesi
Üretici:
Prodeco
Modeli:
E60 Eco
Koşul:
yeni
Fiyat ve Konum
Konum:
Naprawa 138, 34-240 Jordanów, Polska Polonya
Açıklama
Hidrolik Makine,
Yaklaşık 7 devir / dakika makine tam kapasite ile
3 silindir,
1 mono-blok kelepçe,
Max. Her sınırdışı uzunluğu 60 mm,
1 kapasitans sonda,
Sekizgen tambur çapı 1000 mm. birim kapasitesi ~ 0.2 m3,
Döngüsü aygıt sonuna,
Elektronik basınç ölçü aygıtları, pompa ve kelepçe,
Siemens dokunmatik ekran PLC,
Siemens ekran,
Sayaç,
Endüktif sınır anahtarları,
LED ile makine pozisyon kontrolü,
Kafa vurma,
Gedpsdz Dmgjfx Ahksit
Ön ısıtma sistemi,
Düzey sonda, sıcaklık ve petrol
Geçerli sabitleyici,
Hizmeti anahtarları,
Gerilim 400V-50 Hz (istek üzerine farklı voltaj);