Signracer SR2512-100
Sabit fiyat KDV dahil değil
Üretim yılı
2019
Koşul
Kullanılan (tamamen fonksiyonel)
Konum
Gelsenkirchen Almanya
Dijital baskı makinesi Signracer SR2512-100
more Images
YouTube video
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Dijital baskı makinesi
Üretici:
Signracer
Modeli:
SR2512-100
Seri numarası:
SR2512-100-228
Üretim yılı:
2019
Koşul:
yenilenmiş (kullanılmış)
Işlevsellik:
tamamen fonksiyonel
Çalışma saati:
4.982 h
Fiyat ve Konum
Sabit fiyat KDV dahil değil
Konum:
Am Dahlbusch 23, 45884 Gelsenkirchen, Deutschland Almanya
Çağrı
Teknik detaylar
Mürekkep kartuşu sayısı:
5
Renk kanalları:
5
Baskı kafası sayısı:
3
Çözünürlük (maks.):
1.200 DPI (inç başına nokta)
Kağıt gramajı (min.):
80 g/m²
Maksimum kağıt ağırlığı:
2.000 g/m²
Kağıt genişliği (min.):
100 mm
Kağıt genişliği (maks.):
2.500 mm
Kağıt yüksekliği (min.):
1 mm
Kağıt yüksekliği (maks.):
100 mm
Toplam uzunluk:
2.100 mm
Toplam genişlik:
4.700 mm
Toplam yükseklik:
2.100 mm
Alan gereksinimi uzunluk:
3.000 mm
Gereken genişlik:
6.000 mm
Gereken yükseklik:
2.000 mm
Son revizyon yılı:
Giriş akımı türü:
trifaze
Giriş akımı:
32 A
Giriş voltajı:
380 V
Teklif detayları
Liste kimliği:
A210-65207
Referans No.:
SR2512L
Son güncelleme tarihi:
Açıklama
SignRacer UV Digital Printing System - SR2512 Flatbed Digital Printer, UV-curable inks.
Technical Data:
- 3 Ricoh GEN-5 printheads
- Print resolution up to 1200x1200 dpi
- Ink configuration: CMWK-WW
- 2 LED lamps with up to 8 watts drying power
- Continuously adjustable lamp intensity
- Print area approx. 2500 x 1200 mm
- Maximum material thickness 100 mm
- Automatic material thickness measurement
- Manual material height adjustment possible
- Vacuum table with 4 individually controllable vacuum zones
- Ink system with 1-liter bottles
Gbodpfxoyc Nt Ds Ahkol
- No chip required for ink detection (open system)
- Power supply: 32A – 380 Volt
- Dimensions approx. 4930 x 2190 x 1320 mm (without monitor arm)