Starfrost HS-750F-17H.
Koşul
Kullanılan
Konum
Bury St Edmunds Birleşik Krallık
Et işleme makinesi Starfrost HS-750F-17H.
more Images
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Makineye ait bilgiler
Makine tanımı:
Et işleme makinesi
Üretici:
Starfrost
Modeli:
HS-750F-17H.
Koşul:
yeni gibi (kullanılmış)
Fiyat ve Konum
Konum:
Chapel Pond Hill, IP32 7HT Suffolk, United Kingdom Birleşik Krallık
Açıklama
Yeni ve kullanılmamış spiral dondurucu. 2023'te yeni olarak kuruldu ve hiç kullanılmadı. 750 mm kullanılabilir genişliğe sahip 800 mm bant, 17 kat, 80 mm maksimum ürün yüksekliği. Muhafaza yaklaşık 9,8 m x 8,2 m x 3,8 m. 0,9 m'de giriş, 3,25 m'de çıkış. Tambur çapı 4,247 m veya bantla 5,873 mm. 270 m bant uzunluğu.